Filonuz rotasında...

Rota Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi üretimine 2006 yılında başladık. Her türlü araç sahibini düşünerek araç takip sistemini tasarladık. İster 1 aracı olsun ister 1000 aracınız olsun bizim için fark etmez. Aynı kaliteli hizmeti alırsınız. 

Araç takip sistemin temel fonksiyonu aracınız konumununu göstermektir. Biz bundan fazlasını yapıyoruz. Kısaca size aracın faaliyetini özetliyoruz.

Çok fazla müşterimiz var ve hepsini bugüne kadar dinledik. Biliyoruz ki; araç takip sisteminin başında oturacak zamanınız yok. Buna göre bir sistem geliştirdik. Siz kuralları koyun yeter. Araç takip sistemi size ihlal oluştuğu zaman bildirsin veya bununla ilgili istatistik tutsun. Size kalan gerektiği zaman sisteme oturum açmak. Çoğu kez bilgiye ulaşmak için üç tıklama yapmanız yeterli.

İlk günden bu yana sadece sistemi geliştirmeye odaklanmanın bir hata olduğunu biliyorduk. Size Araç takip sistemini bir ürün olarak değil bir hizmet olarak sunuyoruz. Bunun için süreçlere de odaklanıyoruz. Size verdiğimiz hizmetin her aşamasını kayıt altına alıyor ve geri dönüp inceliyoruz. Bunu sistemimizle entegre çalışan bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi) yazarak başardık.

Araç takip sisteminin çok iyi çalışması için kullanılan tüm teknolojilere hakim olunması ve bunları bir uyum içinde çalıştırmak gerekiyor. Bu yüzden kendi yazılımlarımızı ilk aşamasından son aşamasına kadar kendimiz üretiyoruz. Bunun için teknolojiyi yakından takip eder ve devamlı sistemimize yeni teknolojileri uygularız. Fonksiyona önem verdiğimiz kadar işin nasıl yapıldığına da önem veririz. Sistem bütününde ortak bir çalışma mantığı kullandığımız için sistemin başına oturduğunuz andan kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Araç takip sistemi sahibi olduğunuzda cihazın 7/24 çalışması gerektiğini biliyoruz. Cihazında bir problem olduğunda cihazı yedek bir cihaz ile değiştirip onarım sürecinde aracı cihazsız bırakmıyoruz. Cihaz değişikliği sizin sistemi kullanmanızı etkilemez. Çünkü süreçlere göre tasarlanmış bir sistem kullanırsınız.

Her müşterimize satışı takip eden günlerde talep ederse eğitim veririz. Eğitimi bir defa verip sonraki zamanlarda sizi yalnız bırakmıyoruz. Sistem ile ilgili dokümanlara 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca size yardım etmek için bekleyen Kullanım desteği, montaj desteği, geliştirme desteği konularında çalışan üç ayrı destek ekibimiz var.

Bu bütünlükte bir araç takip sistemi kullanarak bir çok probleminize çözüm getirebilirsiniz. Yaptığınız yatırımın geri dönüşü en fazla 6 ay alacaktır. Katma değerin üretimi noktasında devamlı hata yapan bir sistemin disipline sokmaya çalıştığınız personeliniz karşısında sizi yalancı çobana dönüştüreceğini biliyoruz. Bu yüzden eksiksiz bir deneyim için size bir ürün vermek yerine hizmet veriyoruz.

Gelecekte araç takip sisteminin her araçta olacağını biliyoruz. Ancak kimse ileride ki ihtiyaçlarını bugünden kestiremiyor. Geleceğin tasarımını bugünden yapmak yerine sistemin gelecekle uyumlu olması için gerekli önlemleri alıyoruz. Bunun yanında araç takip sisteminin işinizle entegre olmasının öneminin de farkındayız. Bunun için de eşsiz çözümlerimiz var.

Araç takip sisteminin ne kadar önemli bir veri ürettiğini artık çok iyi biliyoruz. Sizin için araç takip sistemi ile entegre çalışan farklı çözümlerimizde var.

Buraya kadar yazılanları okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sistemimizi veya bizi daha iyi tanımak için menüden diğer yazıları okuyabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kategoriden diğerleri: « İzleme
Back to top