Filonuz rotasında...

İzleme

Araç Takip Sistemi üzerinde üç türlü izleme yapılabilmektedir. Bunlar;

  1. Harita üzerinde canlı izleme
  2. Harita üzerinde geçmiş izleme
  3. Liste üzerinde canlı durum izleme

Harita üzerinde canlı izleme ile tüm araçlarınızı dinamik haritalar üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Harita üzerinde araçlarınızı kendi belirlediğiniz gruplar içinde izleyebilirsiniz. İstediğiniz aracı harita üzerinde izlerken diğerlerini gizleyebilirsiniz. Sistem araçların durumlarına göre hız, yön ve algılayıcı bilgilerini göstermekte ve farklı renkler kullanarak vurgulamalar kullanmaktadır. Bu sayede etkin bir izleme yapılabilmektedir.

Haftalık Toplam Mesafe GrafiğiHarita üzerinde geçmiş izleme fonksiyonu ile araç takip sistemi sunucusu kayıtlarından okunan geçmiş kayıtlar harita üzerine konumlandırılır. İzleme yazılımı aynı anda listeden takip edilerek elle kontrollü veya otomatik canlandırma yapabilir. Tüm kontrolleri kullanıcı ayarlayabilir. İzleme yazılımı bu özellikleriyle farklı ihtiyaçlara cevap verebilir. İsteyene basit, isteyene ise gelişmiş bir uygulamadır.

Liste üzerinde canlı izleme ile tüm araçların belirli durum özelliklerine odaklanılarak izleme yapılabilir. İstenirse çıktı alınarak arşivleme de yapılabilir. Hızlı ve etkin bir durum izleme aracıdır. Kullanması çok kolaydır. 

Bu kategoriden diğerleri: « Denetleme Rota Araç Takip Sistemi »

Back to top